Search

Proč spát na povlaku z morušového hedvábí?

Testy prokázaly více hydratovanou pleť, její vyhlazení a zlepšení její struktury při používání povlaku z morušového hedvábí. Jak je to ale možné?


Morušové hedvábí je produktem bource morušového, jedná se o přírodní proteinové vlákno, které je bez jakýchkoliv chemických příměsí, 100% udržitelné a šetrnější k životnímu prostředí než jakýkoli jiný existující produkt.

Hedvábí v surovém stavu je složeno ze dvou hlavních proteinů, sericinu a fibroinu. Právě hedvábná aminokyselina (SAA), známá jako sericin, se používá jako přísada do přípravků na péči o pleť a vlasy. Takže spánek na morušovém hedvábí je jako osmi hodinová kosmetická péče.

Fibroinový protein se skládá z 18ti esenciálních aminokyselin, které jsou také zdrojem výživy lidské kůže, pomáhájí doplnit ztracený kolagen a zabránit vzniku vrásek.

Probudíte se krásnější


Dokonale hladký povrch s velmi malým třením brání vzniku otlaků a spánkových vrásek, které známe po probuzení na běžných povlacích. Povlak z morušového hedvábí má nejen skvělý účinek na pokožku, ale také hydratuje vlasy, zanechává je zdravé a lesklé! Protože se jedná o přírodní bílkovinu, jako jediný dostupný materiál neabsorbuje z vlasů a pleti vlhkost, právě naopak.


Nejen vlhkost z pokožky, ale i produkty, které nanáším před spaním - jako jsou krémy, séra, oleje - jsou absorbovány polštářem, ty pak nemohou působit tam, kde mají. Proto experti na krásu doporučují spánek na povlaku z morušového hedvábí, jenž o pokožku proaktivně pečuje a brání vstřebání produktů do polštáře.


Pleť bez akné a nečistot

Trápí Vás zarudlá pokožka, vyrážky a akné? Věřte, že na vině je Váš polštář. Povrch polštáře je plný bakterií, odumřelé kůže a našeho potu. Všechny tyto nashromážděné nečistoty zanášejí póry a jsou původcem akné. Unikátní povrch hedvábného povlaku je odolný vůči bakteriím, nedrží se v něm roztoči ani jiné nečistoty.


Cítíte také potřebu si pořídit povlak z morušovéhé hedvábí? Neváhejte.


  • Grey Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon

© 2020 by BAE SILK

0